Описание
Характеристики
Информация для заказа
Прицільна сітка з шевроном призначена для пристрілки на відстані 100 метрів. Ширина шеврону біля основи становить 5,53 МОА, що становить 48 сантиметрів на дальності 300 метрів. Це дозволяє оцінити дальність до силуетних цілей. Має подвійне підсвічування (волоконна оптика забезпечує денне освітлення, а тритій висвітлює сітку прицілу вночі). Прицільна сітка відкалібрована для гвинтівок калібру 5.56 (.223) на дальність до 800 метрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trijicon |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 428 |
| Высота | 64 мм |
| Віддалення вихідної зіниці, мм | 38,1 |
| Габарити | 150 мм Х 51 мм Х 64 мм |
| Джерело енергії | Оптоволокно + Тритієвий елемент |
| Довжина, см | 150 мм |
| Діаметр об'єктива, мм | 32 |
| Кратность увеличения | 4х |
| Крепеж | Вівер/Пікатінні |
| Поле зору (на 100м), м | 12,2 |
| Ширина | 51 мм |
- Цена: Цену уточняйте

