




Описание
Характеристики
Информация для заказа
DYNAMAX - відмінна PCP гвинтівка від іспанського виробника GAMO. Потужна і зручна в експлуатації. Система попереднього накачування з робочим тиском 232 бар дає змогу зробити до 30 повноцінних пострілів. Нарізний ствол забезпечує відмінну балістику і точність на далеких відстанях. Ергономічне ложе з надійним хватом і міцним анти-ковзаючим покриттям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamo |
| Страна производитель | Испания |
| Тип боеприпасов | Свинцовые пули |
| Тип взвода | Затвор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність магазина | 10 |
| Вес (кг) | 3,25 кг |
| Джерело енергії | Стиснене повітря (PCP) |
| Довжина ствола, мм | 518 мм |
| Загальна довжина, мм | 970 мм |
| Калибр | 4,5 мм мм |
| Материал ложа | Пластик |
| Начальная скорость | 305 м/с м/сек |
| Тип пневматики | компресійні |
| Цвет | Чёрный |
- Цена: Цену уточняйте



