




Точна, компактна та надзвичайно ефективна. Нова прямоточна Gamo Arrow здійснила революцію в конкурентному сегменті високопродуктивних пневматичних гвинтівок з механізмом PCP. Розроблена та виготовлена в Європі за найвимогливішими стандартами якості Gamo.
Gamo пропонує абсолютно нову точну та легку багатозарядну пневматичну гвинтівку PCP з характерною для виробника якістю та дизайном. Gamo Arrow має затворну раму з прямим відведенням, що забезпечує ергономічне перезаряджання, гарантуючи швидкий і приємний процес стрільби. Створена для того, щоб приваблювати, Gamo Arrow відповідає останнім тенденціям ринку з точки зору ціни та продуктивності, забезпечуючи до 90 пострілів на одне заправлення.
- Ударно-спусковий механізм з прямим затвором
- Технологія поглинання звуку Whisper Fusion
- Сучасний, компактний та ергономічний дизайн
- Двоступеневий регульований спусковий гачок (Custom Action Trigger)
- Відкриті прицільні пристосування в комплекті
- Інтегрована 11-міліметрова оптична планка
- До 90 пострілів на одній заправці
- Доступний у калібрах 4,5 мм
- Розроблено та виготовлено в Іспанії компанією Gamo
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamo |
| Страна производитель | Испания |
| Тип боеприпасов | Свинцовые пули |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність магазина | 10 |
| Вес (кг) | 2,3 кг |
| Енергія, Дж | 24 |
| Загальна довжина, мм | 995 мм |
| Калибр | 4,5 мм мм |
| Магазин | З'ємний |
| Материал ложа | Полімер |
| Начальная скорость | 386 м/с м/сек |
| Предохранитель | З запобіжником |
| Тип пневматики | PCP |
| Цвет | Чёрный |
- Цена: 12 190 ₴



