


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Затилок MBA з сошкою. Дозволяє вдосконалити приклади GL-SHOCK або GL-MAG. У затилок вбудована сошка з пружиною, що дозволяє регулювати висоту встановлення прикладу на землю або іншу поверхню. Дозволить з комфортом стріляти на далекі дистанції.
Переваги:
Дає додатковий упор для виконання точних дальніх пострілів
Надійний механізм виключає випадкове складання
Легко складається і розкладається, необхідно одне натискання на кнопку
Потиличник виготовлений з високоякісної нековзної гуми
Два рівні регулювання висоти
Міцна конструкція з полімерного композиту і алюмінію 6061
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FAB Defense |
| Страна производитель | Израиль |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 216 |
| Высота | 133-283 мм |
| Довжина, см | 29 мм |
| Материал | Гума \ Пластик |
| Ширина | 42 мм |
- Цена: Цену уточняйте

