
Пружинно-поршнева гвинтівка Big Cat 1000-E Barricade від іспанської компанії Gamo, це приклад грамотних інженерних рішень та універсальності. Гвинтівка обладнана витою пружиною, що значно спрощує конструкцію, не боїться стрільби в холодну погоду та спрощує сервісне обслуговування. Якісне ложе з міцного полімерного матеріалу забезпечує довговічність і дає загальну вагу гвинтівки в 2,7 кг. На ложі є текстуровані зони, для більш впевненого хвату та виключення вислизання з рук. На прикладі гвинтівки встановлено демпфер для гасіння віддачі під час стрільби. У якості прицільних пристроїв присутні регульований цілік з мушкою, а також оптичний приціл 4х32 - для більш прицільної стрільби.
Ця пневматична гвинтівка підійде, як новачкові, так і досвідченому користувачеві. Відмінно підходить для розважальної стрільби у колі друзів чи сім'ї!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamo |
| Страна производитель | Испания |
| Тип боеприпасов | Свинцовые пули |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2,7 кг |
| Енергія, Дж | 24 |
| Загальна довжина, мм | 1090 мм |
| Калибр | 4,5 мм мм |
| Материал ложа | Полімер |
| Начальная скорость | 305 м/с м/сек |
| Прицельные приспособления | Оптичний приціл, цілик та мушка |
| Система перезарядки | Перелом ствола |
| Тип пневматики | Пружинно-поршнева |
| Тип пружины | вита пружина |
| Цвет | Хаки |
- Цена: Цену уточняйте

