
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект пневматичної гвинтівки Gamo Delta Fox - це ідеальний вибір для стрільця-початківця. Легка і зручна конструкція, пластикове ложе з пістолетним руків'ям, стійке до фізичних пошкоджень. Прицільні пристрої представлені мушкою та регульованим по вертикалі та горизонталі ціликом зі світлозбиральною вставкою. Також є можливість встановити оптичний приціл з кріпленням типу "Ластівчин хвіст".
Ствол сталевий, нарізний, у кожусі, що забезпечує його захист, а також більш зручний хват для зведення гвинтівки.
У комплект входять:
-
гвинтівка;
-
баночка куль Gamo Match 0.49 г (250 шт.);
-
50 паперових мішеней.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamo |
| Страна производитель | Испания |
| Тип боеприпасов | Свинцовые пули |
| Тип взвода | Перелом ствола |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність магазина | 1 |
| Вес (кг) | 2,1 кг |
| Довжина ствола, мм | 460 мм |
| Енергія, Дж | 7,5 |
| Загальна довжина, мм | 200 мм |
| Калибр | 4,5 мм мм |
| Начальная скорость | 160 м / с м/сек |
| Тип пневматики | Пружинно-поршнева |
| Тип пружины | вита пружина |
- Цена: 6 625 ₴

