
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Gamo Hunter 440 — це пневматична гвинтівка в класичному стилі, яка поєднує традиційний дизайн із сучасними технологіями.
Вона оснащена стволом нового покоління з мінімалістичною конструкцією та дерев’яним прикладом, покритим водним лаком. Лазерне гравіювання на ложі забезпечує ідеальне зчеплення та комфортний хват.
Ця «сучасна класика» відрізняється чудовим балансом і підходить для широкого кола стрільців. Завдяки надійному відкритому прицілу з фіброоптичними вставками, Hunter 440 чудово справляється як із короткодистанційною стрільбою по мішенях, так і з плинкінгом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamo |
| Страна производитель | Испания |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність магазина | 1 |
| Вес (кг) | 3 кг |
| Довжина, см | 112 см |
| Енергія, Дж | 24 |
| Калибр | 4,5 мм мм |
| Начальная скорость | 386 м/с м/сек |
| Тип пневматики | Пружинно-поршнева |
- Цена: 10 600 ₴

