
На створення гвинтівок серії RX надихнуло місто всесвітньої спадщини, колиску гуманізму – Урбіно в Італії. Лінія RX була створена з урахуванням нового завдання: розробки та реалізації чогось особливого, що могло б подарувати нові емоції як захопленим стрільцям, так і тим, хто просто хоче розважитись на відкритому повітрі чи у тирі. RX являє собою ідеальне поєднання елегантних та ергономічних форм, технічної ефективності та уваги до деталей. Нова система PRO ADAPTIVE CHECKERING є особливим рифленням, яке розташовується в критично важливих частинах ложа гвинтівки, дозволяючи інтуїтивно, на дотик, знайти правильне положення рук, для кращого і надійного охоплення. Це пружинно-поршнева гвинтівка з типом взводу "перелом ствола". Гвинтівка оснащена автоматичним запобіжником, який вмикається під час кожного зведення гвинтівки, убезпечуючи від випадкового пострілу. Корпус виготовлений із металу, а ложе із протиударного полімеру. Ствол довжиною 420 мм нарізний, що збільшує точність стрільби. Як прицільні пристосування є мушка з оптоволоконною ниткою і цілик, що регулюється по вертикалі та горизонталі. Також для встановлення різних прицільних аксесуарів є планка з типом кріплення «ластівчин хвіст». Приклад може регулюватися як за висотою (до +20 см), так і за довжиною (+7 см/-7 см) завдяки спеціальним різнокольоровим вставкам, що дозволить кожному стрілці адаптувати гвинтівку під свої анатомічні особливості. Збоку на стволі є невелика планка Пікатінні для встановлення аксесуарів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stoeger |
| Тип боеприпасов | Свинцовые пули |
| Тип взвода | Перелом ствола |
| Дополнительные | |
| Предохранитель | Автоматический |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність магазина | 1 |
| Вес (кг) | 2,40 кг |
| Довжина ствола, мм | 420 мм |
| Загальна довжина, мм | 1030 мм |
| Калибр | 4,5 мм мм |
| Начальная скорость | 200 м/с м/сек |
| Прицельные приспособления | Оптоволоконная мушка, регулируемый целик. |
| Тип пневматики | Пружинно-поршнева |
| Тип пружины | вита пружина |
- Цена: 5 830 ₴

