




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пневматична гвинтівка Stoeger RX5 стала першим представником нової лінійки RX, що втілила в собі нову філософію HUMAN TECH DESIGN, основою якої стала функціональна ергономіка і дослідницький досвід. Нова система PRO ADAPTIVE CHECKERING має особливе рифлення, яке розташовується в критично важливих частинах ложа гвинтівки, дозволяючи інтуїтивно, на дотик, знайти правильне положення рук, для кращого і надійного хвата в самих різних положеннях. Гвинтівка оснащена автоматичним запобіжником який включається при кожному зведенні гвинтівки, оберігаючи від випадкового пострілу. Також в комплектацію Combo входить оптичний приціл постійної кратності 4х32.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stoeger |
| Тип боеприпасов | Свинцовые пули |
| Тип взвода | Перелом ствола |
| Дополнительные | |
| Предохранитель | Автоматический |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність магазина | 1 |
| Вес (кг) | 2,40 кг |
| Довжина ствола, мм | 420 мм |
| Загальна довжина, мм | 1030 мм |
| Калибр | 4,5 мм мм |
| Начальная скорость | 245 м / с м/сек |
| Прицельные приспособления | Оптичний приціл, цілик та мушка |
| Тип пневматики | Пружинно-поршнева |
| Тип пружины | вита пружина |
| характеристика прицілу | 4x32 |
- Цена: 8 109 ₴


