
Пружинно-поршнева пневматична гвинтівка Gamo G-Magnum 1250 Jungle, це простота конструкції та потужність в одному виробі.
Силова установка представлена витою пружиною посиленого типу, що дозволяє розвивати кулям вагою 0,3 г початкову швидкість 470 м/с. Однак при таких заявлених характеристиках рекомендується використовувати більш важкі кулі для кращої стабільності під час польоту. Якщо взяти кулю вагою 0,68 грама, то на виході ми отримаємо близько 326 м/с, проте траєкторія стане більш стабільною (тобто куля матиме менші показники падіння на дистанції).
Ствол гвинтівки нарізний та виготовлений зі сталі. Вся конструкція укомплектована в ергономічному ложі, кольору хакі, із зносостійкого пластику, з текстурованими зонами для більш впевненого хвату. Приклад виконаний з виступаючою, не регульованою щокою для кращого прицілювання (така конструкція дозволяє встановити око і оптику на одній осі). Також на прикладі є потиличник, для гасіння ефекту віддачі при пострілі.
УСМ рушниці виконаний за запатентованою технологією CAT (custom action trigger) двоступеневого типу з регульованим ходом спускового гачка. Гвинтівка обладнана базовими прицільними пристосуваннями: регульованим цілком і мушкою. Також в комплект входять оптичний приціл 3-9х40 з моноблоком (для прицільної стрільби на дистанції) та планка RRR (для гасіння шкідливих вібрацій на оптику).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamo |
| Страна производитель | Испания |
| Тип взвода | Перелом ствола |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3,2 кг |
| Енергія, Дж | 36 |
| Загальна довжина, мм | 1220 мм |
| Калибр | 4,5 мм мм |
| Материал ложа | Полімер |
| Начальная скорость | 470 м/с м/сек |
| Предохранитель | З запобіжником |
| Прицельные приспособления | Оптичний приціл, цілик та мушка |
| Тип пневматики | Пружинно-поршнева |
| Тип пружины | вита пружина |
| Ударно-спусковий механізм | Регулюємий |
| Цвет | Хаки |
| характеристика прицілу | 3-9x40 |
- Цена: 20 670 ₴

