




Рюкзак Swarovski BP 24 - компактний, але дуже місткий рюкзак від SWAROVSKI OPTIK, який має місце для всього, що вам потрібно для прогулянок на природі.
Переваги виробу:
- Об'єм: 24 літри
- Система спинки Deuter Alpine: максимальний комфорт та щільна посадка при невеликій вазі
- Спеціальне відділення для бінокля
- Простора внутрішня секція з доступом з трьох сторін (через відділення зверху, суцільну блискавку спереду та бічне відділення)
- Додаткове зовнішнє кріплення для бінокля, що забезпечує швидкий доступ
- Дві практичні бічні кишені для пляшок з водою та інших предметів
- Знімні ремені для внутрішньої чи зовнішньої сторони
- поясний ремінь (з невеликою кишенею), що забирається, для ще більшої компактності рюкзака
- матеріал 100% поліестер (перероблений), без PFC (перфторованих сполук) та сертифікований на відповідність стандарту bluesign® (екологічно безпечний на всіх етапах виробництва)
- Чохол для захисту від дощу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Swarovski Optik |
| Страна производитель | Австрия |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,2 кг |
| Высота | 540 мм |
| Об `єм | 24 л |
| Ширина | 300 мм |
- Цена: Цену уточняйте

