




Рюкзак Swarovski BP 30 - міцний, комфортний та просторий рюкзак від Swarovski Optik, який є ідеальним супутником для спостереження за птахами та дикою природою. Ваше обладнання зберігається повністю в безпеці.
Переваги рюкзака:
- Об’єм: 30 літрів
- Система спинки Deuter Alpine: максимальний комфорт та щільна посадка при невеликій вазі
- Спеціальний відсік для біноклів
- Дуже простора внутрішня секція з гнучкими роздільниками
- Підсилене дно забезпечує максимальний захист вашого оптичного обладнання
- Додаткове зовнішнє кріплення для бінокля забезпечує швидкий доступ.
- Міцне зовнішнє кріплення, наприклад для штатива
- Матеріал 100% поліестер (перероблений), без PFC (перфторованих сполук) та сертифікований на відповідність стандарту bluesign® (екологічно безпечний на всіх етапах виробництва)
- Чохол для захисту від дощу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Swarovski Optik |
| Страна производитель | Австрия |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,6 кг |
| Высота | 57 см |
| Материал | Полимер |
| Об `єм | 30 л |
| Ширина | 30 см |
- Цена: Цену уточняйте

