




Ніж SRM Retreiver 9201 — це сучасний складний інструмент, який поєднує високоякісні матеріали, продуманий дизайн та надійну функціональність, ідеальний для повсякденного носіння та активного використання.
Прецизійне лезо
Клинок виготовлено зі сталі D2 з термічною та криогенною обробкою, що забезпечує твердість HRC 59–61. Лезо довжиною 90 мм та товщиною 3,1 мм демонструє виняткову гостроту та довговічність, дозволяючи легко виконувати як точні розсічення, так і більш потужне пробивне та ріжуче дію. Фініш за технологією Brush надає лезу сучасного індустріального вигляду та забезпечує додатковий захист від корозії.
Надійна та ергономічна рукоятка
Рукоятка виконана із текстурованого матеріалу G10 з внутрішніми сталевими направляючими (liners) з нержавіючої сталі типу 420. Така комбінація гарантує міцне та впевнене зчеплення навіть у складних умовах експлуатації. Особливу увагу приділено ергономіці: ніж оснащений зручною вирізкою для великого пальця, що полегшує плавне одноручне відкривання.
Компактність та зручність переносу
Загальна довжина ножа складає 205,5 мм, що дозволяє зберігати компактні розміри у складеному стані. Завдяки вбудованому двопозиційному кліпу amni-clip, ніж зручно носити з будь-якого боку, адаптуючись як для правшів, так і для лівшів. Плавний та надійний рух леза забезпечується механізмом з кульковими підшипниками, що робить використання ножа швидким і легким навіть у динамічних ситуаціях.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 96 |
| Довжина клинка, мм | 90 мм |
| Загальна довжина, мм | 205 мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Тип замку | Ambi-lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Clip Point |
| Довжина клинка, мм | 3,1 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


