

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цівка Fab Defense AK-47 забезпечує оптимальне покращення для AK47/АК74/САЙГА, що дозволяє використовувати чотири планки Пікатінні для встановлення оптики, рукояті, сошки або будь-яких інших сумісних аксесуарів з Picatinny. Опис: - Включає чотири планки Пікатінні - Забезпечує безпечне встановлення оптичних прицілів та лазерів - покращує теплоізоляцію - Ергономічний дизайн State-of-the-art - Довговічна, зносостійка та легка конструкція -Швидка та проста установка - не вимагає спеціальних навичок зброяра - Виготовлена із посиленого полімерного композиту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FAB Defense |
| Страна производитель | Израиль |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 183 |
| Высота | 81 мм |
| Довжина, см | 166 мм |
| Модель зброї | АК47 / 74 |
| Ширина | 61 мм |
- Цена: 3 710 ₴

