


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Футляр для гладкоствольної зброї ФЗ-8б / 30 - виробник торгова марка "Акрополіс" (Україна)
Футляр для гладкоствольної зброї оснащений ременем з м'якою підкладкою для комфортного транспортування. На футлярі розташовані додаткові кишені для аксесуарів і документів. Ручка футляра виготовлена з міцного матеріалу, додатково прошита і укріплена хольнітенамі. Краї футляра обшиті шкіряними вставками. Футляр для гладкоствольної зброї ФЗ-8б / 30 має чотирьох-шарову конструкцію.
Експлуатаційні особливості: надійна фіксація зброї, противоударность, морозостійкість, водовідштовхувальний матеріал.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Брезент |
| Тип | Чехол |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 15 см |
| Довжина, см | 135 см |
| Ширина | 5 см |
- Цена: Цену уточняйте

