




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія Rendezvous, розроблена як сучасний варіант класичних жорстких чохлів, має напівжорсткі нижні частини з EVA, які забезпечують ідеальний баланс між вагою та захистом.
Чохол для карабінів Rendezvous із напівжорсткою нижньою частиною EVA забезпечує надійний захист без шкоди для портативності. Його нейлон 900D відштовхує вологу, а м’яка внутрішня підкладка з петельками захистить ваше спорядження навіть під час тривалих подорожей по пересіченій місцевості. У верхній частині чохла є посилена ручка для зручного завантаження, а панель MOLLE на передній панелі пропонує безліч точок кріплення для легких аксесуарів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leupold |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чехол |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2,2 кг |
| Высота | 11 см |
| Довжина, см | 92 см |
| Материал | Нейлон (900D) |
| Ширина | 29 см |
- Цена: 11 250 ₴


