


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настільна дискова пилка Makita MLT100N:
переваги
- Спеціальні фіксуючі скоби для шнура живлення
- Поворотний кутовий сегмент із затисніть гвинтом
- Спеціальне відділення для зберігання додаткових аксесуарів, у тому числі диска ТСТ, паралельного упору, поворотного сегмента та ін.
- Блокування паралельного упору з боку подачі
- Електричне гальмо плавно зупиняє обертання диска, дозволяє користувачеві швидко відновити роботу
- Серія N відрізняється тим, що враховано нові вимоги до стандартів безпеки IEC/EN/AS/NZS 62841
- Відмінність MLT100N від MLT100 це інша конструкція захисного кожуха, для контролю розміру максимальної товщини заготовки, додані стопори щоб зменшити віддачу
технічні характеристики
| Потужність при безперервній роботі | 1.500 Вт |
| Частота холостого ходу | 4.300 хв-1 |
| Діаметр/посадка диска | 260/30 мм |
| Максимальний кут | 0 - 45 º |
| Макс. ширина різання під кутом 90 º | 93 мм |
| Макс. ширина різання під кутом 45 º | 45 мм |
| Розміри | 726 x 984 x 333 мм |
| Розміри розкладеного столу | 835 х 1155 мм |
| Вага |
34,1 кг |
комплект поставки
Шток JM27000086
Паралельний упор JM27000202
Поворотний сегмент JM27000224
Трикутна пластина JM27000328
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 38 499 ₴
- Способ упаковки: Заводская

