



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис цифрового електронного рівня LaserLiner Digi-Level Plus 25 081.249А
Цифровий електронний рівень, довжина корпусу 25 см
Особливості цифрового електронного рівня LaserLiner Digi-Level Plus 25 081.249А
- У разі досягнення 0°, 45°, 90°, 135°, 180° звучить акустичний сигнал
- Функція пам'яті дає можливість перенесення заданого кута нахилу на іншу площину
- Дисплей із підсвіткою.
- Вбудований електронний градусник
- Сильні магніти в нижній частині корпусу
- Функція утримання виміряного значення.
- Вертикальний і горизонтальний водяні рівні.
- Нахил може бути показаний на екрані в градусах, дюймах, футах або відсотках.
- Дві робочі фрезеровані поверхні.
- Зона використання необмежена.
Характеристики LaserLiner Digi-Level Plus 25 081.249А
- Точність: ± 0,1°
- Точність водяних рівнів: ± 0,5 мм/м
- Габаритні розміри мм: 240 x 66 x 30 мм
- Електроживлення: 2 × 1,5V (тип ААА)
- Температура зберігання: -20 °C … 70 °C
- Температура експлуатації: 0 … 50 °C
- Вага: 0,315 кг
Комплектність LaserLiner Digi-Level Plus 25 081.249А:
- Чохол для перенесення
- Посібник з експлуатації
- Елементи живлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laserliner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.315 кг |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рівня | Цифровий |
- Ціна: 2 310 ₴

