



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис цифрового рівня з інтерфейсом Bluetooth LaserLiner MasterLevel Box Pro 081.262A
Простий у використанні цифровий рівень з інтерфейсом Bluetooth
Особливості цифрового рівня з інтерфейсом Bluetooth LaserLiner MasterLevel Box Pro 081.262A
- Точність 0,1°
- Функція пам'яті дає можливість перенесення заданого кута нахилу на іншу площину
- Прямі показання на РК екрані незалежно від положення рівня, екран із підсвіткою
- Функція калібрування для повторного калібрування сенсора та підвищення надійності вимірювань
- Сильні магніти в нижній частині корпусу
- Функція фіксації показань на екрані
- Компактний у мініформат
Характеристики рівня LaserLiner MasterLevel Box Pro 081.262A
- Точність: ± 0,1°
- Габаритні розміри мм: 59 x 59 x 28 мм
- Електроживлення: 1 × 1,5 V (тип ААА)
- Температура зберігання: -20 °C … 70 °C
- Температура експлуатації: 0 … 50 °C
- Вага: 0,086 кг
Комплектність LaserLiner MasterLevel Box Pro 081.262A:
- MasterLevel Box Pro
- М'який футляр
- Елемент живлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laserliner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.086 кг |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 59 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рівня | Цифровий |
- Ціна: 3 627 ₴

