


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 360 допоможе швидко, легко та точно нанести розмітку під час проведення різних ремонтних, будівельних або монтажних робіт.
Особливості Bosch UniversalLevel 360
- Зелений колір променя видно вчетверо краще, ніж червоний навіть за яскравого освітлення.
- Можливість проєктування горизонтальної лінії на 360°, вертикальної на - 120°.
- Передбачено кілька режимів роботи: проєктування вертикальної або горизонтальної лінії, проєктування діагональної лінії, а також одночасне проєктування горизонтальної та вертикальної лінії.
- Зручне й інтуїтивно зрозуміле керування.
- Автоматичне нівелювання з похибкою ±4° відбувається упродовж 4 секунд.
- Лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 360 можна встановлювати на штативи та різні фіксатори з різзю 1⁄4 дюйма.
- Універсальний тримач, який постачається в комплекті, дає змогу встановити пристрій у найбільш придатному для вас місці.
- Зручна м'яка сумка для зберігання і транспортування.
| Лазерний діод | 500 – 540 нм |
|---|---|
| Клас лазерного випромінювання | 2 |
| Робочий діапазон | 24 м |
| Точність | ± 0,4 мм/м |
| Діапазон самонівелювання | ± 4° |
| Час самонівелювання | до 4 c |
| Різь штатива | 1/4" |
| Вага | 0,5 кг |
Комплектація Bosch UniversalLevel 360
- 4 батарейки 1,5 В LR6 (AA)
- сумка
- картонна коробка
- інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 898 ₴

