

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис лазерного нівеліра Bosch UniversalLevel 360:
- Bosch UniversalLevel 360 — високоточний апарат, який проєктує дві зелені лінії: горизонтальну на 360° і вертикальну на 120°. Модель чудово підходить для професійного та побутового використання.
- Інструмент дає змогу виконувати різноманітні роботи, включно з встановленням освітлення, вирівнюванням карнизів і меблів, укладання плитки та багато іншого.
- Нівелір легко керується завдяки ергономічному дизайну та простій панелі з кнопками для увімкнення, вибору режиму роботи та регулювання нахилу.
- Додаткові функції містять індикатор низького заряду батареї та можливість кріплення на штатив за допомогою різі.
Технічні особливості нівеліра Bosch UniversalLevel 360:
- Bosch UniversalLevel 360 обладнаний лазером другого класу з діодами, які мають довжину хвилі 500-540 нм гарантує чудову видимість ліній навіть в умовах яскравого освітлення.
- Ліні вирівнюються автоматично всього за 4 секунди з точністю ±0.4 мм/м.
- Джерелом живлення слугують чотири батарейки 1,5 В, які забезпечують безперебійну роботу інструмента до 4 годин.
- Важить модель 560 г.
Час нівелювання, (сек)4
Діапазон вимірювань, (м)24
Діапазон самонівелювання, (°)
Джерела живлення 4 АА батарейки (1.5 В)
Лазерний діод2 клас 500-540 нм
Максимальний час вимірювання, (сек)4
ПроєкціяГоризонтальна лінія | вертикальна лінія
Робоча температура, (°С) — 5...+40
Різь штатива1/4 дюйма
Температура зберігання, (°С) — 20...+70
Точність нівелювання, (мм/м) ±4
Колір лазеразелений
Клас інструментаДля домашніх майстрів
Розміри (В×Ш×Г), (мм)114х66х111
Вага, (кг) 0.56
Гарантія, (міс) 36
Країна виробництва прототип
Комплект постачання Нівелір; Штатив ТТ 150; Універсальний тримач MM 3; Чехол; 4 батарейки 1.5V LR6 (AA)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Габарити | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 162 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Штатив | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 7 416 ₴
- Спосіб упаковки: заводська

