
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості та переваги Bosch Quigo + MM2 (0603663503)
- Чудово підходить для швидкого та точного вирівнювання картин, бордюрів, шпалер, плитки або інших об`єктів
- Гнучке кріплення за допомогою універсального тримача MM 2, що входить до комплекту, і перехідника, що швидко монтується
- виключно простий у використанні
- Одночасне проектування горизонтальних та вертикальних лазерних ліній
| Робочий діапазон | 10 м |
|---|---|
| Лазерний діод | 635 нм |
| Клас лазера | 2 |
| Точність нівелювання | ± 0.8 мм/м |
| Джерела живлення | 2 батареї 1.5 В LR03 (AAA) |
| Вага | 0.25 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Проекція | 2 лінії (вертикальна/горизонтальна) |
| Різьба штатива | 1/4" |
| Діапазон самонівелювання | ±4° |
| Колір лазера | червоний |
Комплектація постачання
- Лазерний нівелір Bosch Quigo
- Універсальний власник ММ 2
- Акумулятори 2 x 1,5 В LR03 (ААА)
- Перехідник для швидкого монтажу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Габарити | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 162 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Штатив | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 2 424 ₴
- Спосіб упаковки: заводська

