



Особливістю цієї версії моделі є такі популярні сьогодні алюмінієві накладки Alox, відомі й улюблені користувачам завдяки легендарній колекції Pioneer. Ледь помітне мерехтіння між лезом, пружиною, фіксатором, накладками та кліпом додає ножу відтінку елегантності й інноваційності.
Також серед нововведень моделі le — система кріплення за допомогою затискача, інтегрована в пружину отвір для шнурка та декоративна підвіска з плетеної тканини. Вигнутий сріблястий затискач зручно розміщений на колодці, що дає змогу надійно прикріпити ніж до ременя або кишені вашого одягу.
Велике лезо має неймовірну міцність, а ергономічно спроєктовані накладки забезпечують надійне захоплення колодки. Ця серія активно розвивалася і з плином часу оригінальний мисливський ніж перетворився на дуже популярний ніж, що підходить для щоденного використання і застосування на природі.
Функції — 4:
- Фіксоване лезо з фіксатором Back-Lock
- Стрижень (шпенек) для великого пальця, знімний
- Отвір для шнурка
- Затискач (кліпса) для кріплення до одягу, знімна
| Кількість функцій: | 4 |
| Довжина в складеному вигляді: | 136 мм |
| Довжина леза: | 54 мм |
| Ширина в складеному вигляді: | 40 мм |
| Товщина: | 18 мм |
| Вага: | 190 г |
| Цвет: | синій |
| Марка стали: | неіржавка сталь |
| Тип замка: | Back lock |
| Матеріал руків'я/накладки: | алюміній |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 363 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська

