



Швейцарський складаний ніж мисливця з 15 функціями, що містять пилу для дерева та ножиці. Колекція Huntsman — це мультиінструменти середнього розміру, які ідеально підходять для походів, кемпінгів та інших видів відпочинку.
Зручне розміщення інструментів у чотиришаровому дизайні: 2 клинки (великий і маленький), пила для дерева, ножиці, мультипрактичний гак, штопор, кернер/шило з вушком для шиття. Два комбіновані пристосування: відкривачка для пляшок із плоскою викруткою та пазом для видалення старої ізоляції з дротів, а консервний ніж суміщений із ще однією плоскою викруткою на кінці, але вже меншого розміру. У торці накладок ви знайдете пластикову зубочистку та пінцет.
Для виготовлення своїх кишенькових ножів найкращі швейцарські майстри-ножники використовують високоякісну неіржавку сталь і стійкий до ударів пластик для накладок.
Професійне заводське заточування дає змогу всім різальним крайкам упродовж тривалого періоду залишатися ідеально гострими.
Набір функцій —рім
- великий меч
- маленький клинок
- пила для дерева
- ножиці
- відкривачка
- - викрутка плоска 6 мм
- - пристосування для зняття ізоляції з дротів
- консервний ніж
- - викрутка плоска 3 мм
- штопор
- шило/дірокол
- універсальний гачок
- пінцет
- зубочистка
- кільце для кріплення
| Кількість функцій: | 15 |
| Довжина в складеному вигляді: | 91 мм |
| Ширина в складеному вигляді: | 27 мм |
| Товщина: | 21 мм |
| Вага: | 122 |
| Цвет: | камуфляж |
| Марка стали: | неіржавка сталь |
| Тип замка: | Slip-joint |
| Матеріал руків'я/накладки: | целідор/ABS-пластик |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 853 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська

