



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель Mountaineer дуже схожа на популярний Huntsman. Відрізняється від останнього зміною одного інструмента — пилка для дерева тут змінювалася на пилку металом, причому вона об'єднує одночасно аж 4 функції. Пилка для металу специфічний інструмент, користуватися яким виходить не щодня. Але є люди, професії або хобі яких передбачає наявність саме його. Тут Victorinox Mountaineer стане надійним другом або буде найбільш заповітною мрією.
Особливості:
- легкий і компактний інструмент зі Швейцарії
- кишеньковий ніж, який має 18 функцій
- містить ножиці та пилу для металу
Список функцій — 18:
- велике лезо
- мале лезо
- штопор
- ніж для консервів
- з малою плоскою викруткою 3 мм
- відкривачка для пляшок
- з великою плоскою викруткою 6 мм
- з інструментом для зняття ізоляції
- шило з розверткою й отвором для шиття
- ножиці
- пилка для нігтів
- з інструментом для їх очищення
- з пилкою для металу
- з напилкою
- багатофункціональний гачок
- кільце для підвішування або темляка
- пінцет
- зубочистка
| Кількість функцій: | 18 |
| Довжина в складеному вигляді: | 91 мм |
| Ширина в складеному вигляді: | 26 мм |
| Товщина: | 20 мм |
| Вага: | 110 |
| Цвет: | різнобарвний |
| Марка стали: | неіржавка сталь |
| Тип замка: | Slip-joint |
| Матеріал руків'я/накладки: | целідор/ABS-пластик |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 925 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська

