



Швейцарський ніж Victorinox Fisherman — багатофункціональний предмет початкового рівня для повсякденного використання, будь-яка робота з яким стане для Вас задоволенням, незалежно від умов: чи Ви на природі, чи ж у гаражі. Модель стане корисною для автолюбів, шанувальників пішого та велотуризму, полювання, риболовлі. Також, безсумнівно, стане ідеальним помічником в умовах міста. Цей ніж стане чудовим вибором для тих, хто цінує якість, адже він розроблений спеціально для прихильників риболовлі.
Зручність експлуатації
Швейцарський ніж Вікторіноксgramenман — створений для того, щоб виконувати більшість повсякденних завдань. Купивши такий ніжик, Ви можете забути про всі умовності, адже предмети, включені в ньому, допоможуть впоратися як із дрібним завданням — відкрити пляшку, так і з більш складними — наприклад, зі зняття ізоляції або дрібного ремонту за допомогою плоскої викрутки. Але і на цьому зручність ножа не закінчується, оскільки в ньому передбачено 17 функцій. Складник має вкрай привабливі габарити — 91 х 26.5 х 19.5 мм, а вага лише 99 грамів! Ви можете покласти його в кишеню штанів, або ж підвісити до ключів, і він не заважатиме зовсім.
Матеріали
Прагнення до досконалості та постійне підкорення вершин — те, для чого призначені швейцарські ножі. За якістю збирання та маркою сталі Fisherman не відрізняється від класичних швейцарських ножів. Це високоякісна неіржавка сталь. Цей матеріал перевірений роками й слугуватиме максимально довго. Але перевага проявляється не тільки як інструмент, а й у корпусі. Колодка моделі виготовлена з глянсового нейлону, який стійко переносить дрібні подряпини. Пофарбований корпус у червоний колір — класичну палітру швейцарських ножів. Також на ручці є малюнок у формі рибки.
Інструменти
- Большое лезвие.
- Мале лезо.
- Хрестова викрутка.
- Консервний ніж.
- Мала викрутка.
- Викрутка.
- Інструмент для зняття ізоляції.
- Відкривачка для пляшок.
- Шило, кернер.
- Кільце для ключів
- Пінцет.
- Зубочистка.
- Інструмент для чищення риби.
- Інструмент для вилучення рибальського гачка.
- Лінійка (см + дюйм).
- Ножиці.
- Багатофункційний гачок.
| Кількість функцій: | 18 |
| Довжина в складеному вигляді: | 91 мм |
| Довжина леза: | 70 мм |
| Ширина в складеному вигляді: | 26,5 мм |
| Товщина: | 19,5 мм |
| Вага: | 99 г |
| Цвет: | різнобарвний |
| Марка стали: | неіржавка сталь |
| Тип замка: | Slip-joint |
| Матеріал руків'я/накладки: | пластик |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 802 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська

