



Victorinox Explorer 1.6703 — універсальний ніж впізнаваного в усьому світі швейцарського бренда. Виготовлений виключно з високоміцної неіржавкої сталі, що робить його не тільки довговічним, але й стійким до подряпин та інших механічних пошкоджень. Завдяки 16 різноманітним функціям стане надійним другом у будь-якій справі. Тому насамперед чудово підійде для туристів.
Багатофункціональний «Офіцерський ніж» обладнаний: малим і великим лезом, зручним відкриванням, відвертками, штопором, шилом, ножицями, гачком і консервним ножем. Водночас хочеться зазначити й головну особливість цього складаного ножа — збільшувальне восьмикратне скло, що дасть змогу дивитися на речі докладніше. Тому, якщо ви один із головних поціновувачів якості, функцій, зручності або ж віддаєте перевагу різноманітним туристичним походам, тоді сміливо купуйте саме Victorinox Explorer 1.6703.
Набір функцій і інструментів ножа Victorinox Explorer 1.6703:
- Большое лезвие
- Мале лезо
- Штопор
- Консервний ніж з:
- -Малій викруткою (також для гвинта з хрестоподібним шліцом)
- Відкривачка для пляшок з:
- - Викруткою
- -Інструментом для зняття ізоляції
- Шило, кернер
- Кільце для ключів
- Пінцет
- Зубочистка
- Ножиці
- Багатофункційний гачок
- Хрестова викрутка
- Лупа 8x
| Кількість функцій: | 16 |
| Довжина в складеному вигляді: | 91 мм |
| Довжина леза: | 70 мм |
| Ширина в складеному вигляді: | 27 мм |
| Товщина: | 22 мм |
| Вага: | 101 г |
| Цвет: | різнобарвний |
| Марка стали: | неіржавка сталь |
| Тип замка: | Slip-joint |
| Матеріал руків'я/накладки: | целідор/ABS-пластик |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 529 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська

