


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж має два інструменти, які здатні виконати три функції. Леза ножа виготовлена з високоміцної неіржавкої сталі, яка слугуватиме Вам довговічністю. Колодка виготовлена з матового пластику, який не боїться випадкових ударів або падінь, а також завдяки своїй структурі, не вислизне з долоньки. Ніж чудово підійде для флористів і садівників. Поряд зі звичайним вигнутим лезом у цього ножа є спеціальне латунне лезо, яке призначене для ослаблення кори без пошкодження камбія.
| Кількість функцій: | 3 |
| Довжина в складеному вигляді: | 100 мм |
| Довжина леза: | 55 мм |
| Ширина в складеному вигляді: | 90 мм |
| Товщина: | 20 мм |
| Вага: | 45 г |
| Цвет: | червоний |
| Марка стали: | неіржавка сталь |
| Тип замка: | Slip-joint |
| Матеріал руків'я/накладки: | нейлон |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 125 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська

