




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис рівня лазерного INTERTOOL MT-3052
Лазерний рівень — незамінна річ на будівництві або під час ремонту. Це сучасна альтернатива вивісам, відбивним шнурам, водяним рівням і рівням із оченятами.
Має функцію самовирівнювання, яка забезпечить строго вертикальні та горизонтальні лінії високої точності. Промені проєктуються до 10 метрів.
Особливості лазерного рівня INTERTOOL MT-3052
- Спеціальна конструкція, що дає змогу проєктувати горизонтальну лінію під розширеним кутом, до 360 град, що до снаги не всім лазерним рівням;
- Міцний двокомпонентний корпус;
- Захист лазерної головки від пошкоджень, завдяки системі блокування у вимкненому стані;
- Інтуїтивно зрозуміле керування.
Час самонівелювання до 4 секунд.
3 режими роботи:
- Проєктування тільки горизонтальної лінії на 360 град.
- Проєктування тільки вертикальної лінії на 140 град.
- Проєктування 2 перпендикулярних ліній одночасно.
Цей лазерний нівелір обладнаний різзю кріплення 1/4'''.
Характеристики лазерного рівня INTERTOOL MT-3052
| Робоча відстань | до 10 м |
|---|---|
| Точність вимірювання | +/-0,5 мм/м |
| Час самонастроювання | ~4 сек |
| Діапазон вирівнювання | до 4 град |
| Ширина лінії лазера | 3 мм/5м |
| Робоча температура | от -10 до +40 °С |
| Клас лазера | 2 |
| Потужність лазера | до 1 мВт |
| Габаритні розміри | 90 х 69 х 111 мм |
| Довжина хвилі лазера | 635 Нм |
| Інше | Розвертка горизонтального променя: 360 град.; Різь 1/4" для кріплення на штатив; |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 0,695 кг |
| Об'єм | 0,003442 куб.м |
Комплектація рівня INTERTOOL MT-3052
- Лазерний рівень
- 4 батарейки АА
- Посібник з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.624 кг |
| Час автоматичного нівелювання | 4 сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 635 нм |
| Похибка вимірювання | 0.5 мм/м |
| Робочий діапазон | 10 м |
| Стан | Новий |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Габарити | |
| Висота | 111 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 69 мм |
- Ціна: 1 899 ₴






